Valmentajat


Valmentajat Futiskoulu, vuonna 2009 syntyneet ja nuoremmat tytöt/pojat:

Aki Yli-Yrjänäinen

  • Valmentaja Futiskoulu
    • Emmi Hakala

    • Valmentaja Futiskoulu
      • Jani Kujanpää

      • Valmennuspäällikkö, Valmentaja T05&T10
      • Kaisa Salmi

      • Valmentaja futiskoulu
        • Kenneth Krook

        • Valmentaja (T07), Huoltaja
        • D-valmentajakoulutus

          Mika Kortesniemi

        • Valmentaja (Naisten edustus, Futsal/2 ja Futiskoulu)
        • Vilhelmiina Laakkonen

        • Valmentaja
        • Wilma Teirfolk

        • Valmentaja
          • Alexander Baryshev

          • Valmentaja (T09)
          • Janne Mäkinen

          • Valmentaja (T09)
          • Futisvalmentajan startti

            Petri Hopeavuori

          • Valmentaja (T09)
          • Futisvalmentajan startti

            Valmentajat vuonna 2008 syntyneet tytöt:

            Tero Saarela

          • Vastuuvalmentaja (T08)
          • Toni Erholz

          • Valmentaja
            • Valmentajat vuonna 2006-2007 syntyneet tytöt:

              Jens Lassila

            • Valmentaja (T06)
            • Marko Suomela

            • Valmentaja (T06)
            • Kenneth Krook

            • Valmentaja (T07), Huoltaja
            • D-valmentajakoulutus

              Riikka Nyrhilä

            • Vastuuvalmentaja (T07)
            • D-valmentajakoulutus

              Thomas Backman

            • Valmentaja (T07)
            • D-valmentajakoulutus

              Valmentajat vuonna 2005 syntyneet tytöt:

              Jani Kujanpää

            • Valmennuspäällikkö, Valmentaja T05&T10
            • Janne Dahlsten

            • Valmentaja (T05)
              • Kim Råtts

              • Valmentaja (T05)
                • Mika Vankka

                • Valmentaja (T05)
                  • Valmentajat vuonna 2003-2004 syntyneet tytöt:

                    Janne Henriksson

                  • Maalivahtivalmentaja
                    • Ville Laakkonen

                    • Vastuuvalmentaja B-tytöt
                    • Uefa A

                      Valmentajat vuonna 2001 syntyneet pojat:

                      Mika Ahlmark

                    • Vastuuvalmentaja
                    • Jussi Nurmi

                    • Valmentaja (P01)
                    • Valmentajat naiset:

                      Janne Henriksson

                    • Maalivahtivalmentaja
                      • Mika Kemppi

                      • Valmentaja
                      • Mika Kortesniemi

                      • Valmentaja (Naisten edustus, Futsal/2 ja Futiskoulu)
                      • Roland Björkqvist

                      • Vastuuvalmentaja
                      • Uefa B

                        Valmentajat naisten futsal:

                        Mika Kortesniemi

                      • Valmentaja (Naisten edustus, Futsal/2 ja Futiskoulu)