Valmentajat


Valmentajat Futiskoulu, vuonna 2009 syntyneet ja nuoremmat tytöt/pojat:

Aki Yli-Yrjänäinen

  • Valmentaja Futiskoulu
    • Emmi Hakala

    • Valmentaja Futiskoulu
      • Jani Kujanpää

      • Valmentaja
      • Kaisa Salmi

      • Valmentaja futiskoulu
        • Kenneth Krook

        • Valmentaja (T07), Huoltaja
        • D-valmentajakoulutus
          Ikävaihe koulutus (8-11v)

          Mika Kortesniemi

        • Valmentaja (Futsal/2 ja Futiskoulu)
        • Vilhelmiina Laakkonen

        • Valmentaja
        • Wilma Teirfolk

        • Valmentaja
          • Alexander Baryshev

          • Valmentaja (T09)
          • Janne Mäkinen

          • Valmentaja (T09)
          • Futisvalmentajan startti

            Ikävaihe koulutus (8-11v)

            Petri Hopeavuori

          • Valmentaja (T09)
          • Futisvalmentajan startti

            Valmentajat vuonna 2008 syntyneet tytöt:

            Tero Saarela

          • Vastuuvalmentaja (T08)
          • Ikävaihe koulutus (8-11v)

            Toni Erholz

          • Valmentaja
          • Ikävaihekoulutus (8-11v)

              Valmentajat vuonna 2006-2007 syntyneet tytöt:

              Jens Lassila

            • Valmentaja (T06)
            • Marko Suomela

            • Valmentaja (T06)
            • Kenneth Krook

            • Valmentaja (T07), Huoltaja
            • D-valmentajakoulutus
              Ikävaihe koulutus (8-11v)

              Riikka Nyrhilä

            • Vastuuvalmentaja (T07)
            • D-valmentajakoulutus
              Ikävaihe koulutus (8-11v)

              Thomas Backman

            • Valmentaja (T07)
            • D-valmentajakoulutus

              Valmentajat vuonna 2005 syntyneet tytöt:

              Janne Dahlsten

            • Valmentaja (T05)
              • Kim Råtts

              • Valmentaja (T05)
                • Mika Vankka

                • Valmentaja (T05)
                  • Valmentajat vuonna 2003-2004 syntyneet tytöt:

                    Ville Laakkonen

                  • Vastuuvalmentaja B-tytöt
                  • Uefa A

                    Valmentajat vuonna 2001 syntyneet pojat:

                    Mika Ahlmark

                  • Vastuuvalmentaja
                  • Jussi Nurmi

                  • Valmentaja (P01)
                  • Valmentajat naiset:

                    Mika Kemppi

                  • Valmentaja
                  • Mika Kortesniemi

                  • Valmentaja (Futsal/2 ja Futiskoulu)
                  • Tomi Kärkkäinen

                  • Valmennuspäällikkö, Vastuuvalmentaja
                  • Valmentajat naisten futsal:

                    Mika Kortesniemi

                  • Valmentaja (Futsal/2 ja Futiskoulu)